Kariéra | nabídka pracovní pozice
Výroba a vývoj elektronických zařízení

Obchodník

Náplň práce: samostatná obchodně/technická pozice; vyhledávání nových obchodních příležitostí v ČR i zahraničí; péče o stávající zákazníky; vedení obchodních jednání; tvorba cenových nabídek

Požadujeme: Minimálně SŠ vzdělání (elektro-technického směru výhodou); zkušenosti s prodejem a obchodním jednáním; komunikační a organizační schopnosti; uživatelská znalost PC (MS Windows, MS Office); ochota cestovat a učit se nové věci; znalost AJ nebo jiného jazyka na komunikativní úrovni; orientace v elektronice výhodou

Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení; flexibilní pracovní dobu (jádro od 9:00 do 13:00); příspěvek na stravování; notebook a mobilní telefon; po zapracování životní pojištění; možnost osobního rozvoje

Operátor/ka elektrotechnické výroby (SMT)

Náplň práce: obsluha SMT linky

Požadujeme: orientace v dokumentaci, pájení kontaktní i bezkontaktní, manuální/technickou zručnost, dobrý zrak (brýle nevadí), zodpovědný přístup k práci, praxe v elektrovýrobě

Nabízíme: dvousměnný provoz, čisté prostředí, prémie dle výsledků, příspěvek na stravování

Místo: Kunštát

Operátor/ka elektrotechnické výroby (THT)

Náplň práce: ruční pájení a montáže THT, provádění kompletací, kontrola.

Požadujeme: pájení mikropájkou, orientace v dokumentaci, manuální/technickou zručnost, dobrý zrak (brýle nevadí), zodpovědný přístup k práci, vítána praxe v elektrovýrobě.

Nabízíme: jedno až dvousměnný provoz, čisté prostředí, prémie dle výsledků, příspěvek na stravování

Jsme na Facebooku