Koho hledáme do týmu?

Skladnice / skladník

Máš rád/a práci v pohybu? Jsi komunikativností a zároveň pečlivá/ý? Pokud ano, pak práce ve skladu elektronických součástek může být pro tebe tou správnou výzvou.

Náplň práce:

  • Příjem a příprava komponent pro elektrovýrobu
  • Evidence materiálu pomocí RTG přístroje
  • Monitoring dodacích listů
  • Záznamy v systému Helios

Požadujeme:

  • Středoškolské nebo odborné vzdělání
  • Praxe ve skladu výhodou
  • Znalost MS Office
  • Pečlivost a manuální zručnost

Nabízíme:

  • Práci v čistém a moderním prostředí
  • Vstupní školení
  • Benefity pro sport, kulturu a zdraví
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Roční a měsíční odměny
  • Stravenkový paušál
  • 22 dní dovolené

Vstupní zaškolení je samozřejmostí a novým členům poskytne podporu 2 členný tým.

Vedoucí obchodního oddělení – obor elektrotechnika

Baví tě obchod a elektrotechnika? Jsi energický a máš rád výzvy? Pokud preferuješ týmovou spolupráci a aktivní komunikaci s obchodním týmem a se zákazníky, určitě nás kontaktuj.

Co bude tvojí náplní práce:

  • Vedení pětičlenného obchodního týmu
  • Strategický management, cenotvorba a příprava obchodních plánů
  • Pravidelný měsíční reporting
  • Budování sítě obchodních partnerů a hledání nových obchodních příležitostí
  • Vedení obchodních jednání v českém i anglickém jazyce
  • Péče o zákazníky s pravidelnými osobními návštěvami
  • Rozvoj ERP / CRM systému pro potřeby obchodu

Požadujeme:

  • Střední nebo vysokoškolské vzdělání v technickém nebo obchodně-technickém oboru
  • Minimálně 2 roky praxe v podobné pozici nebo oboru
  • Zkušenosti s přípravou nabídek a zakázek v technické oblasti
  • Zkušenost s vedením obchodních jednání
  • Schopnost komunikovat anglicky na profesionální úrovni
  • Silné organizační a vynikající komunikační dovednosti
  • Schopnost budovat a udržovat dlouhodobé obchodní vztahy
  • Proaktivní přístup a schopnost pracovat v týmu
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Výkonové mzdové ohodnocení, roční i měsíční odměny
  • Proškolení v oblasti interních výrobních a jiných procesů
  • Odborný rozvoj a jazykové vzdělávání
  • Benefity na sport, kulturu a zdraví
  • Flexibilní pracovní doba
  • Notebook, mobilní telefon

Místo výkonu práce: Kunštát

Operátor/ka elektrotechnické výroby v dvousměnném provozu

Náplň práce: obsluha výrobní SMT linky

Máš rád ve svém životě řád a pravidelnost? Chceš mít jasně vymezenou pracovní dobu a prostor na volný čas? Odcházet z práce s pocitem ukončeného úkolu a s čistou hlavou? Tak toto je pozice právě pro tebe. Neváhej se nám ozvat i v případě, že jsi právě ukončil elektrotechnické vzdělání a chceš získat praxi. Rádi si tě zaučíme a ve všem ti budeme nápomocni.

Požadujeme:

  • Orientace v technické dokumentaci
  • (pájení kontaktní i bezkontaktní) - manuální zručnost
  • Dobrý zrak (brýle nevadí)
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Praxe v elektrovýrobě výhodou

Nabízíme:

  • Čisté prostředí
  • Pravidelnou pracovní dobu
  • Vstupní zaškolení
  • Roční i měsíční odměny

Místo: Kunštát

Kontakt: Pokud tě některá pozice zaujala a splňuješ výše uvedené požadavky, těšíme se na tvoji odpověď. Uveď, o jakou pozici máš zájem. Pošli svůj životopis na stanislav.sehnal@safiral.cz. V Safiralu věnujeme zvláštní pozornost ochraně osobních údajů. Tvoje osobní údaje budeme pečlivě zpracovávat v souladu s platnou legislativou.

Aktualizace volných pozic proběhla: 22. 2. 2024